Nakupování a zábava na Hradčanském náměstí | Aspironix, s.r.o. | Hradčanské náměstí, Praha

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

      Aspironix byl založen v roce 2011 s cílem výrazně přispět ke zvýšení dostupnosti kvalitních zdravotnických prostředků ve střední Evropě.

      Věříme, že pro rozvoj zdravotní péče v regionu je nutností poskytovat produkty a služby zdravotní péče, které budou plně reflektovat potřeby zákazníků a trendy společnosti. Jsme přesvědčeni, že právě kombinace produktů a služeb poskytovaná společností Aspironix může být tou správnou kombinací pro zdravý rozvoj zdravotnictví. Kombinace distribuce kvalitních výrobků, profesionálních služeb a péče o pacienty je často našimi zákazníky a partnery považována za klíčové odlišení Aspironix od řady běžných distributorů.

      Náš profesionální tým je zárukou pro dlouhodobý úspěch a naplňování potřeb zákazníků.

      Aspirujme na více a společně přispějme ke zlepšení zdravotnictví a zdraví v regionu střední Evropy.

Kontakt

  • Aspironix, s.r.o.
  • Ulice: Hradčanské náměstí 60/12
  • PSČ: 118 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude skoro 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.